תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית בחיפה / בקריות

השפה האנגלית היא המדוברת ביותר בעולם. לשפה זו יש מקום מיוחד במגוון רחב של מדינות בכל רחבי העולם. הסכמים, תעודות ואישורים מסוגים שונים שכתובים בעברית צריכים לעבור תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית כדי שיהיו קבילים בארץ אחרת, בהם מעוניינים לעשות בהם שימוש. משרדנו מספק שירות של תרגום נוטריוני מאנגלית לעברית בחיפה.

הגלובליזציה מביאה לכך שיש צורך בתרגומים מעברית לשפות שונות בקשת רחבה של תחומים ומצבים. תעודות, אישורים, חוזים ועוד מקרים רבים דורשים תרגום מעברית לשפה המקומית או לאנגלית, השפה הנפוצה בעולם, שיש לה תוקף גם במדינות בהן היא לא השפה הרשמית.

על מנת שהתרגום של אותם מסמכים או תעודות יהיה קביל בארץ בה מעוניינים לעשות בו שימוש, יש לקבל אישור נוטריוני לתרגום מעברית לאנגלית. האישור הזה הוא הדרך הפורמלית לאשר את התוכן המקורי שתורגם, כך שמי שיקבלו זאת לידיהם יהיו בטוחים בתרגום עצמו.

איך מבוצע תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית?

תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית מבוצע על ידי נוטריון מוסמך, כלומר עורך דין שיש לו מעל 10 שנות ניסיון ושקיבל את ההסמכה הדרושה לאשר מסמכים.

הנוטריון יבצע את התרגום ויוודא שהתרגום נכון ותקף ורק אז יחתום עליו כדי שיקבל תוקף משפטי.

חשוב לציין שבמקרים מסוימים יש דרישה לקבל אישור נוסף על-מנת להשתמש במסמך שאושר ע"י הנוטריון – אפוסטיל. אפוסטיל הוא אישור הניתן על ידי רשות מוסמכת של מדינה על גבי תעודות ציבוריות (תעודת נישואין, תעודת לידה או כל מסמך רשמי אחר של המדינה), ומאשר כי התעודה רשמית, מקורית והונפקה על ידי הרשות המוסמכת לכך. בנוסף, אפוסטיל משמש לקבלת אימות הרשות המוסמכת על אישורים נוטריונים ומאמת  שהנוטריון החתום על המסמך הוא אכן נוטריון על פי דיני המדינה שהנפיקה את האפוסטיל.

בדרך הזו מקבל למסמך יש "שתי ערובות" לאמיתות ומקוריותו – הנוטריון שאישר אותו ומדינת ישראל שמאשרת את סמכותו של הנוטריון.

מדוע לתרגם אצלנו?

אנו מציעים שירות של תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית בחיפה.

השירות שלנו מקצועי, בזמינות גבוהה עבור הלקוחות ועם ביצוע מהיר. חשוב לנו שתקבלו שירות איכותי ותרגום מדויק על פי הצרכים שלכם. כמו כן, החתימה עם חותמת הנוטריון כמובן נעשית אצלנו במשרד ולא באמצעות משרד נוטריון חיצוני, ובהנחה שכל מי שצריך לחתום על המשרד מתייצב במשרדנו באותו המועד – ניתן יהיה לקבל את האישור החתום והמאומת במקום.

חשוב לציין שאנו מציעים תרגום נוטריוני מעברית לשפות שונות ולא רק לשפה האנגלית. כמו כן ניתן כמובן לקבל שירות של תרגום נוטריוני מאנגלית לעברית.

אם אתם מחפשים שירות תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית בקריות או בחיפה, ניתן לקבל מידע נוסף או לתאם פגישה במשרד בטלפון: 04-6655-193.