תנאי שימוש באתר משרד עורך דין אביב גלמן

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

א. מבוא

 1. אתר משרד עורך דין אביב גלמן (להלן "האתר" או "אתר המשרד") הוא אתר המשתמש כאתר המשרד והנך מוזמן לגלוש ולעיין בתכנים שבו בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

ב. קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר המשרד, אין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת אתר המשרד. האמור אינו מתייחס לתמונות שמקורן באתר pixabay.com שהשימוש בהן נעשה ברשות בהתאם לתנאי אתר pixabay. למען הסר ספק תמונות העיר חיפה ומוסדותיה ותמונותיו של עורך הדין אביב גלמן הינן תמונות שצולמו באופן בלעדי עבור האתר ואין לעשות שימוש בהן ללא אישור מפורש מעורך דין אביב גלמן.
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

ג תוכן האתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותו הבלעדית של עורך דין אביב גלמן, בדגש על התכנים הטקסטואליים, ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ד. גילוי נאות

 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
 2. בין היתר עושה הנהלת האתר שימוש בין היתר, בשירותים הבאים:
  1. Google analytics
  2. Hotjar.com
 3. אפיליאציה – תיתכן אפיליאציה בין בעל האתר לבין ספקי שירותים או מוצרים אליהם קיימים קישורים מאתר זה. כלל עלות השירות או המוצר אינה משתנה בשל האפיליאציה, אולם רכישה באמצעות הקישור או בתוך תקופה מסוימת מיום ההקלקה על הקישור יכול שתניב לבעל האתר עמלה מסוימת. אין חובה לרכוש דבר באמצעות הקישורים, ועל הקונה לפעול כקונה סביר ולהשוות מחירים וחלופות. האחריות למוצרים ולשירותים שאליהם מובילים הקישורים הם על ספקי השירות והמוצרים – ועליהם בלבד.

ה. איזור שיפוט

 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.